Firma Rachunkowo-Konsultingowa w Domu Handlowym Szpak

W Domu Handlowym Szpak w Przemyślu przy ul. 3 Maja 19, III piętro pok.9 od prawie  20 lat ma swoją siedzibę Firma Rachunkowo-Konsultingowa, która zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową podmiotów gospodarczych. Firma posiada licencję do prowadzenia działalności w tym zakresie wydaną przez  Ministra Finansów.

Prowadzenie działalności gospodarczej jest złożonym i skomplikowanym procesem. Stale zmieniające się regulacje i normy prawne nastręczają przedsiębiorcy wielu trudności i budzą szereg wątpliwości. Działania przedsiębiorcy stają się w tym kontekście bardzo ryzykowne i nie pozwalają na bezpieczne funkcjonowanie firmy i jej prawidłowy rozwój. Pomagamy zarówno przedsiębiorcy, który dopiero rozpoczyna działalność, jak również przedsiębiorcy już ją prowadzącemu.
Jeśli pojawiły się kwestie, które chcecie Państwo skonsultować ze specjalistą, skorzystajcie z naszej porady.  Dzięki fachowej pomocy unikniecie błędów, a firma zyska optymalne rozwiązania.  

Kontakt z nami: tel. 601 723 420, 16 679 07 80, e-mail: firmarachunkowa@interia.pl

Biuro czynne: pon – pt od 9.00 do 16.00

Nasz strona internetowa:  www.firmarachunkowa.com.pl                                                                                                

Pomagamy

-przy wyborze odpowiedniej formy opodatkowania

-przy wypełnianiu wniosku o wpis do ewidencji działalności gospodarczych lub odpowiednich dokumentów przy rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym

-w kwestiach optymalizacji podatkowej

-przedstawiamy również rozwiązania bieżących problemów księgowych i podatkowych

 

Zatrudnienie własnej księgowej w małej firmie bywa dużym problemem i sporym wydatkiem. Nasze biuro rachunkowe przychodzi z pomocą, sprawując opiekę księgowo-podatkową nad sprawami finansowymi firmy.

Nasi klienci mogą sami wybrać sposób dostarczenia dokumentów: poczta, kurier, e-mail, fax, odbiór w siedzibie firmy. Na życzenie odbieramy dokumenty we wskazanym przez Klienta miejscu i czasie.

 

 Dla małych i średnich firm prowadzimy: podatkowe księgi przychodów i rozchodów ( PKPiR ) księgi handlowe ryczałt ewidencjonowany

Wspieramy przedsiębiorcę począwszy od wyboru formy opodatkowania, poprzez założenie działalności gospodarczej, aż do rozliczeń podatkowych i analizy wyniku   finansowego.

-sporządzamy deklaracje podatkowe: CIT,  PIT i  VAT.

-prowadzimy rozliczenia z ZUS zarówno przedsiębiorcy, jak i jego pracowników.

-rozliczamy delegacje krajowe i zagraniczne.

-monitorujemy i analizujemy przychody i koszt.

-sporządzamy sprawozdania finansowe roczne i okresowe.

-reprezentujemy podatnika przed organami kontroli skarbowej.

Na każdego właściciela firmy, zatrudniającego choćby jednego pracownika, nałożono obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i innych aktów prawnych. Prawo przewiduje prowadzenie bogatej dokumentacji, jej przechowywanie i zabezpieczanie. Nasze biuro dostarczy Państwu wzory dokumentów pracowniczych do wykorzystania przy zatrudnianiu pracowników, skompletuje teczki kadrowe, jak również sporządzi listy płac i stosowne rozliczenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Oferujemy

– prowadzenie dokumentacji kadrowej, zgodnie z obowiązkami wynikającymi z Kodeksu Pracy

?

– monitorowanie wykorzystania urlopów pracowników

– zgłaszanie zatrudnionych pracowników do ubezpieczenia w ZUS oraz dokonywanie wyrejestrowania z ubezpieczenia w stosunku do osób, z którymi ustał stosunek pracy

– naliczanie płac pracowników

– sporządzanie rozliczeń ubezpieczeniowych oraz zeznań podatkowych pracowników i pracodawcy

– przygotowanie dokumentacji oraz rozliczeń podatkowych w ramach zawartych umów-zlecenie oraz umów o dzieło

 

 

Od trzech lat firma jest agencją  Superpolisy i zajmuje się  sprzedażą polis. Dla swoich klientów oferuje produkty w  atrakcyjnych cenach.

 

 W ofercie posiada ubezpieczenia

 

-komunikacyjne

-majątkowe

-turystyczne

-zdrowotne

 

https://www.facebook.com/przemyslubezpieczenia/

 

 

         

          znajdź nas również na Facebooku